Eğitim ciddi bir iştir, bilmekten öte
ona gönül vermek gerekir.

Grup Şirketleri

Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş.
Bilfen Okulları bugün; 15 Lise, 17 İlkokul, 15 Ortaokul ve 30 Anaokulu ile eğitime katkısı büyüyerek devam eden bir eğitim kurumudur.
www.bilfen.com

Antabil Eğitim Kurumları A.Ş.
Bilfen Okullarının Antalya’daki yatırımları Antabil Eğitim Kurumları AŞ tarafından yapılmaktadır.

Egebil Eğitim Kurumları A.Ş.
Bilfen Okullarının İskenderun’daki yatırımları Egebil Eğitim Kurumları AŞ tarafından yapılmaktadır.

Bilnet Okulları A.Ş.
Bilfen Şirketler Grubunun yeni markası olan Bilnet Okulları, 2017 – 2018 eğitim – öğretim döneminde açılıyor. Bilfen Okullarının akademik desteği ile 2017 – 2018 eğitim – öğretim yılında hizmet vermeye başlayacak Bilnet Okulları ilk kampüslerini Ankara, Samsun, Malatya, Sakarya ve Hatay’da açıyor. Daha yaşanılabilir bir dünyanın daha eğitimli kuşaklar ile elde edilebileceğini inanan Bilnet Okulları, anaokulundan lisesine kadar her kademede sunacağı eğitimle geleceği şekillendirmeye hazır bireyler yetiştirmeyi hedefliyor. Tüm Türkiye genelinde temsilciliklerde verecek Bilnet Okulları, eğitim-öğretim alanında işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin sürekli disiplin ve destek sağlayarak belirli koşul ve sınırlar içinde başarılı bir fikir etrafında toplanmak isteyen yatırımcılarla iş birliği yapacaktır. Temsilcilikler verilirken ön koşul olarak Bilnet marka ayrıcalığının farkında olan, Bilnet markasına değer katacak, eğitime ve öğretime hak ettiği değeri verecek, kuruluş ve kişiler tercih edilecektir.

Biltur Catering
Biltur Catering A.Ş. Bilfen Okullarının yanısıra birçok sektörde ve çeşitli şehirlerde faaliyet gösteren 200'ün üzerindeki firmaya düzenli olarak toplu yemek hizmeti vermektedir. Günümüz itibariyle Biltur Catering Dudullu-İstanbul, Kıraç- İstanbul, Gebze-Kocaeli ve Ostim-Ankara olmak üzere 4 ana operasyon mutfağında toplam 60.000 porsiyon üzeri günlük yemek üretmekte ve satmaktadır.
www.bilturcatering.com

Nota Toplu Yemek ve Hizmet Tic. A.Ş.
Biltur Catering'in kardeş kuruluşu olan Nota Catering özel okullara hizmet vermektedir.

Biltur-Bilnet Matbaacılık ve Ambalaj Sanayi
Basım sektöründe Türkiye'nin lider firması olan Bilnet, ofset, rotasyon, yapışkanlı Etiket, tiftruk ambalaj ve kutu ambalaj alanında hizmet vermektedir. İstanbul Dudullu OSB'de 2 fabrika ve 1 deposu ile toplam 52.000 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir.
www.bilnet.net.tr

Bilnet Matbaacılık ve Ambalaj Sanayi A.Ş.
www.bilnet.net.tr

Bilkid Eğitim Hizmetleri
Bilfen Okulları'nın ihtiyacı olan kitap, kırtasiye, okul kıyafetlerinin üretim ve satışını gerçekleştirir.
www.bilkid.com

Bilfen Yayıncılık ve Ticaret A.Ş.
Bilfen Yayıncılık sınav hazırlık setleri ve Kültür Yayınları hazırlar. Yardımcı ders kitapları hazırlamakta, 7 bölgede 400’ün üzerinde bayi ile 500’ün üzerinde kitabın dağıtımını ve pazarlamasını yapmaktadır.
www.bilfenyayincilik.com

Biltest Yayıncılık
www.bilfenyayincilik.com

Fenbil Yayıncılık ve Ticaret A.Ş.
Netbil Basım ve Yayıncılık A.Ş.
Bu şirketler MEB'na Talim Terbiye Kurulu tarafından onaylı Türkiyedeki tüm okullarda okutulmak üzere ders kitapları hazırlar ve dağıtımını gerçekleştirir.
BİLPORT
Bilfen Digital Eğitim Platformu Bilfen On - Line Sınav Portalı
Portal İçin Tıklayınız - Satış İçin Tıklayınız

Bilsistem Teknoloji ve Danışmanlık A.Ş.
Bilsistem kamu kurumları ve özel sektör için yüksek teknoloji çözümleri geliştirmek amacıyla 2013 yılında kurulmuştur.
Merkezi Ankara’da bulunan Bilsistem, Genetik Algoritma ve Semantik sistemler alanındaki bilgi ve deneyimi ile sadece Türkiye’de değil, başta komşu ülkeler olmak üzere, yurt dışında da sektörün lider kuruluşu olmayı amaçlamaktadır.

Microsoft ve Linux tabanlı çözümler üreten Bilsistem, özellikle Türkiye’deki bulut mimari ve iş zekası projelerinde ciddi knowhow sahibi olmuş bir Ar-Ge ekibinin konsolide edildiği bir yapıyı bünyesinde barındırır.

Bilyapı İnşaat A.Ş.
Bilfen okullarının ve grup şirketlerinin mimari projelendirme dahil olmak üzere tüm inşaat işlerini gerçekleştirir.

Etur Servis İşletmeciliği ve Turizm Ticaret A.Ş.
Öğrenci ve personel servis hizmeti sağlayan ETUR Servis İşlet. ve Tur. Tic. A.Ş. olarak; değişime ve yeniliğe açık yaklaşımımız, değişen teknolojiye uygun adımlarımızla, alanında profesyonel personelimizle hizmetinizdeyiz.
Geleceğe giden yolda sizlerle olmaktan mutluluk duyarız…
http://www.eturservis.com.tr

Eduyapı Eğitim Araç ve Gereçleri A.Ş.
Bünyesinde EDUCIRCLE ve EDUCYLE markalarını da barındıran şirketimiz tüm eğitim ihtiyaçlarını karşılama adına kurulmuştur.